Pasja i profesjonalizm – słowa najlepiej opisujące naszą firmę.

Wszystko zaczęło się od pomysłu, który zakiełkował kilka lat temu w głowie Daniela. Widząc pracę żony, która jest stylistką paznokci, pomyślał, że można ją jeszcze bardziej umilić, dzięki pochłaniaczom pyłu, pomagającym utrzymać porządek podczas frezowania paznokci, oraz biurkom dostosowanym zarówno do potrzeb obsługi jak i klienta salonu. Dzięki informacjom z pierwszej ręki, wiedział, czego oczekują stylistki. Zadanie było wymagające, ale dzięki ciężkiej pracy udało się stworzyć całkowicie nową jakość pochłaniaczy, biurek i mebli tworzonych z myślą o Branży Beauty.

Nasz Zespół

Daniel

Prezes i założyciel firmy, pomysłowy i pełen energii, zawsze gotowy do działania. Świetnie dogaduje się zarówno ze współpracownikami jak i z klientami. Gdy nie zajmuje się sprawami firmowymi lubi podróże i sporty ekstremalne.

Agnieszka

Prawa ręka prezesa firmy, cierpliwa i pełna samodyscypliny, swoim uśmiechem i pozytywnym nastawieniem motywuje zespół do pracy. Odpowiedzialna m.in. za kontakt z klientem. W wolnym czasie uwielbia Jogę, podróże i  ciekawe książki.

Szukasz współpracy? Masz specjalne wymagania dotyczące zamówienia? Napisz do nas i opisz swoje potrzeby.

Kontakt